Klub miłosników motocykli marki DUCATI

Aktualizacja: 20.11.2012

Wieści

Właśnie wróciliśmy z Mediolanu, z targów EICMA. Byliśmy w składzie Prezes, Bogus-Aveja, Pepik, Luzak czyli " wesoły autobus" oraz Kasa i Marek-696 - "wesoły samolot". Same targi nas zaskoczyły swym rozmachem i ogromem powierzchni wystawienniczej. Porównując np. Targi Poznańskie to.... nie ma co porównywać. Rzuciły nam się w oczy premiery takie jak: nowe Moto Guzzi California czy nowa Honda Goldwing F6B ale oczywiście naszym głównym celem było stoisko Ducati. Tu naszym oczom ukazało się Panigale w wersji "R", które zewnętrznie niewiele różni się od wersji "S" a i osiągi praktycznie niewiele się zmieniły (201 KM na pełnym wydechu i z kompem racingowym vs 195 w serii). Na forach internetowych panuje generalne rozczarowanie z tego powodu. Mnie Panigale się powoli zaczyna podobać choć brak ramy kratownicowej jest dużą wadą. Czekam też na wersję ze słabszym silnikiem i może kiedyś... Widzieliśmy też zmodernizowaną Multi, od której odciągaliśmy Bogusia jak dziecko od działu ze słodyczami w Lidlu. Były też nowe Hypcie wraz z wersją Hyperstrada oraz Diavele w malowaniach, które mogą się podobać najwyżej króliczkom Playboya. Największe wrażenie zrobiły na nas.....hostessy. Ja pierdz.... co za laski. Ekstraklasa godna stolicy mody-Mediolanu. Poza targami zajrzeliśmy też na giełdę Novegro czyli taki włoski bazar motocyklowy ale tak wielki, że nie daliśmy rady obejść go w 3 godziny. Dokonaliśmy tam udanych zakupów, zdobyliśmy fajne kontakty i jesteśmy zadowoleni.
Co robiliśmy poza tym? Generalnie jedna wielka zabawa, picie, jedzenie aż do przesady. Kasa na przyszły sezon dostaje koszulkę Desmobsession - Russia tak, żebyśmy byli kryci w razie draki...:)) Generalnie dzięki wszystkim, było super!!!! Zdjęcia, które udało mi się zrobić są poniżej, a także będą w odpowiednim wątku forum.

Presidente, 20.11.12

Zdjęcia: