Klub miłośników motocykli marki DUCATI

fotorelacje

STRONA: 1, 2, 3, 4

golub-dobrzyń 2009

W dniach 22-24 maja 2009 odbył się już VI DESMOMEETING zorganizowany przez Klub DESMOMANIAX z Wielkopolski. Z naszego Klubu pojechała skromna ekipa złożona z jednego Ducata - Radek i jednego skutera produkcji "tfu..." japońskiej - Presidente

Dodano 05.05.2009. Autor: Il Presidente, Seb

BALATONELLE 2009

W dniach 1-3 maja 2009 odbył sie pierwszy zlot DUCATI nad Baltonem, organizowany przez Magyar Ducati Klub MDK. Nasz klub został oficjalnie zaproszony przez Ricsi-ego Deak-a (Prezydenta). Z checią przyjęliśmy zaproszenie i wystawiliśmy ekipę w składzie: Marcin z Niną, Luc z monsterem, Gosia z kawą, Artek z monsterem, Radek z warjacją nt. ST-4, Seb z Elką. Z Polski przyjechała także 3 osobowa grupa z DESMOSILESII na monsterach.

Drogę nad Balaton, rozłożyliśmy na 2 dni. W pierwszy dzień pokonaliśmy 420 km do Budapesztu, w drugi dzień 140 km do Balatonelle. Wyjątkiem okazał się Radek, który wyjechał z Warszawy o północy i dołączył do nas w Budapeszcie o 9 rano. Łącznie pokonał ponad 1000 km w 12 godzin... szacun! W zlocie uczestniczyło ok. 70-90 osób z Węgier i 11 z Polski. Były konkursy na najładnieszy motocykl, najgłośniejszy wydech... W loterii fantowej Radek wygrał koszulkę. Ze strony Klubu przekazaliśmy 5 koszulek, które zostały rozlosowane wśród uczestników zlotu.

W drodze powrotnej jak zwykle zwalniał Seb i trzeba było na niego czekać co kilkaset kilometrów.

Ciekawostki - winieta na samochód ok.1500ft, - winieta na motocykl ok.800ft, cena 1 litra benzyny 270ft, wino w cenie Pepsi w PL...

Dodano 05.05.2009. Autorzy: Seb, Presidente,