Klub miłośników motocykli marki DUCATI

fotorelacje

STRONA: 1, 2, 3, 4

otwarcie sezonu 2009

W niedzielę 19 kwietnia odbył się pierwszy w tym roku, klubowy wypad. W Wadowicach spotkała się ekipa w składzie: Il Presidente, Darkmann, Sebastian, Artek, Eryk, Paweł, Kamil, i niżej podpisany Seb. Dodatkowo dołączyli do nas Jacek na Multi 1000 i Krzysiek, który zaprezentował studyjny model DUCATI-VFR z silnikiem "sedici" ale niestety bez "desmo"... Na miejscu wzięliśmy udział w eskorcie weselnej przyjaiela Sebastiana - Francesco. Jak przystało na gospodarza motocyklistę, "Franek" z kościoła pokonał trasę do domu weselnego na SS900. Po obiedzie i omówieniu spraw związanych z wyjazdem nad Balaton, rozjechaliśmy się do domów. Niniejszym sezon klubowy 2009 uznajemy za otwarty!

Dodano 05.05.2009. Autor: Seb

DUCATI "czerwcówka" i Bieszczady,

Sierpniowy długi weekend A.D. 2008, dwóch z naszego Klubu + jeden niezrzeszony (ale aktywny w temacie Ducati) pokonało ponad 800 km, żeby z Krakowa przetransferować się w niezwykle urokliwy zakątek Polski - Bieszczady.

Wycieczka była totalnie spontaniczna, a w rolach głównych: żółty Monster, klasyczny 748S i siejące postrach wśród okolicznych krów "dziewiątki" Objechalismy trasę Kraków-Krosno-Solina-Ustrzyki-Wołosate i z powrotem. Preferowana była jazda spacerowa (120-160km/h) w upale +30°C, postoje na podziwianie pięknych widoków i w tym klimacie doczołgalismy sie do Cisnej. Stamtąd prosto nad Solinę posilić się i zadać sobie bardzo ważne pytanie: "Gdzie znajdziemy jakiś nocleg?"
Znależliśmy kawałek przyzwoitego dachu nad głową w Ustrzykach Dolnych - mieście gdzie Policjanci są znawcami talentu Casey Stonera!

Wołosate jest najdalej wysuniętym na wschód krańcem Polski, droga do tego miejsca obfituje w motocyklistki nie do końca znające się na silnikach spalinowych, kolesi handlujących benzyną w miejscu gdzie "nie ma niczego" i niesamowite winkle. Na zakończenie wyjazdu uzupełniliśmy "wypocone" na bieszczadzkich winklach elektrolity na imprezie w Krośnie.
Reasumujac, było niepewnie, gorąco, rockandrollowo i deszczowo podczas powrotu, ale ilość motocyklistów podziwiajacych dukaty ogromna.

Dodano 03.2009. Autor: LUC

KLUBOWE SPOTKANIE W ZAŚCIANKU

W lipcu 2008 odbyło się kolejne spotkanie Klubu DESMOBSESSION. Stawiło się ok. 20-tu użytkowników motocykli marki DUCATI. W czasie spotkania oglądaliśmy wspólnie wyścigi GP, po których rozpoczęła się dyskusja nad kształtem Klubu. Maciek zaprezentował wstępne pomysły na nowe logo, a Il Presidente przedstawił (z niewielką pomocą El Ninio) w skrócie kształt Klubu

Poniżej kilka fotek z tego spotkania:

Dodano 02.2009. Autor: Presidente, Seb