Klub miłośników motocykli marki DUCATI

©DESMOBSESSION

Aktualizacja: 26.07.2014

link do DOC

PRZYJACIELE:

DESMOMANIAX

KLUB HALIT

MDK


archiwum

W ubiegłym tygodniu (26.08) odbyła się impreza DUCATI TRIUMPH SPEED DAY na torze w Poznaniu. Radzio, nasz ostatni gwiezdny wojownik rozmienił 2 zł z czasem 1:58 i to 80-konnym SSem. Poza nim na torze byli Prezio-SS900, Brandoo-S4R, Marcin-Starchowice- Multi 1100, Pablo- kibic, i nasz nowy klubowicz Alcapone -S2R 800, który doznał poważnej awarii silnika. Poza tym, że Presidente skradziono telefon wszystko było super. Czekamy na kolejne wyjazdy torowe... Więcej na forum Spedday

Presidente, 01.09.13

Właśnie wróciliśmy z targów EICMA, które odbyły się w Mediolanie. Byliśmy w składzie Prezes, Bogus-Aveja, Pepik, Luzak czyli " wesoły autobus" oraz Kasa i Marek-696 - "wesoły samolot". Same targi nas zaskoczyły swym rozmachem i ogromem powierzchni wystawienniczej. Porównując np. Targi Poznańskie to.... nie ma co porównywać. Rzuciły się nam w oczy premiery takie jak: nowe Moto Guzzi California czy nowa Honda Goldwing F6B, ale oczywiście naszym głównym celem było stoisko Ducati... Więcej Tutaj

Presidente, 20.11.12

Wróciliśmy z toru Poznań, gdzie odbył się Desmo Maniax Track Day, w którym udział wzięli nasi klubowicze w składzie: Prezio, Brando, Pablo, Marcin i Radek. Impreza super, tor bajka, pogoda piękna. Pojawiły piękne i szybkie maszyny jak i kilku praktycznie profesjonalnych jeźdźców. Nasze padliny typu SS900 ścigały się z nowiutkimi Panigale i nie dawaliśmy za wygraną. Radzio był najlepszy z naszych i zrobił 12 miejsce w generalce ze swoim najszybszym czasem 2:04. Kto był kiedykolwiek na torze ten wie co to za emocje a kto nie był tego musimy zabrać. Taki jest plan na przyszły sezon. Więcej na forum Tor

Presidente, 12.09.12

W dniu 18 maja 2012 Klub Desmobsession organizuje Mini Track Day na torze w Radomiu. Tor nie jest co prawda szybki ale ma dużo fajnych zakrętów, więc można będzie szlifować umiejętności i slidery na kolanach. Koszty nie powinny przekroczyć 120 zł/os. (przy 30 uczestnikach). Tor jest wynajęty 8.00 do 18.00 tylko dla nas i nikt nie wjedzie jeśli nie zgłosił wcześniej uczestnictwa. Przewidujemy, że na torze będzie 10-15 jeżdżących jednocześnie. Wieczorem zaplanowaliśmy dla uczestników spotkania "wypasioną" imprezę w Hotelu Pod Rózami. Szczegóły na forum w wątku Tor

Presidente, 01.05.12

W sobotę (14.04.2012) w nowym salonie Ducati w Bielsku-Białej odbyły się dni otwarte. Jak zwykle, było całkiem sympatycznie. Mnóstwo miłośników moto wraz z rodzinami mogło podziwiać wspaniałe Dukaty, a dodatkową atrakcją dnia były dwa nowiutkie Panigale odbierane właśnie przez świeżych nabywców :-)
Jednakże dla mnie największym zaskoczeniem było spotkanie naszego dobrego znajomego - Luca Pierotti`ego, który przekazał mi kilka ciekawostek. (Więcej tutaj...)

Presidente, 16.04.12

W dniach 8-9.10.2011 odbyło się klubowe zakończenie sezonu w Górach Świętokrzyskich. Jak to zwykle bywa na spotkaniach Desmobsesyjnych... bylo super:) Do naszego grona dołączył Mariusz - GhostRider, który przebył "turystycznym" 999 prawie 300 km w deszczu i zimnie. Odbył się turniej tenisa stołowego, który wygrał Adek zdobywając fajną nagrodę ufundowaną przez klub. Bratalismy sie też z motocyklistami z "The Club". Pablo zaprezentował zapierający dech w piersiach baner. Szkoda, że inni nie przybyli... Dzięki wszystkim za fajną zabawę!

Presidente, 12.10.11

Spełniając prośbę forumowiczów (i dokładając fakt, że coś się baza "wykrzaczyła") zaczynam prace modernizacyjne naszego Forum DesmObsession. Postaram się uwinąć jak najszybciej, ale niestety póki co forum będzie nieczynne :(

DeV, 02.09.11

W najbliższą niedzielę (21 sierpnia) odbędzie się spotkanie klubowe tradycyjnie w Drukarni przy ul. Nadwiślańskiej w Krakowie. Zjeżdżamy się na godzinę 12 na kawe, później Prezes zaprasza wszystkich na obiad.... :) Dla młodzieży kaszka manna na mleczku, a dla starszych suchary i woda :). ZAPRASZAMY!

Seb, 19.08.11

W niedzielę (03.04) odbędzie się spotkanie klubowe w Drukarni, na ul. Nadwiślańskiej w Krakowie. Startujemy około 14.30 i mamy nadzieję, że pogoda pozwoli przyjechać na motocyklach.

Seb, 30.03.11

W sobotę 15.01.11 odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie klubowe. Postanowiliśmy się umówić w klimatycznej włoskiej knajpie Makaroniarnia w Krakowie. Dobre włoskie jedzenie, przytulne miejsce, muzyka Laury Pausini w tle i jak zawsze świetne towarzystwo zagwarantowało super sobotni wieczór. Przybyło ok. 20 osób, w większości stałych bywalców i w większości z Krakowa. Podziękowania dla Pabla i Magdy, którzy mimo 100km zawsze są. Przybył też Marek z Azmotu, który przyniósł wiadomość o kontynuacji przygody z Ducati w 2011 roku. Nieobecni niech żałują i wyczekują następnego spotkania.

Presidente, 17.01.11

W dniach 6-7.11.2010 odbył się w Spale k. Tomaszowa Maz. meeting klubowy na zakończenie sezonu 2010. Kilka fotek wrzucił Pablo tu:Spała. Na spotkaniu było ponad 30 osób, w tym kilku nowych klubowiczów. Jak zawsze licznie stawiła się grupa krakowska (12-os), ale po piętach zaczyna nam deptać grupa warszawska (10-os), łódzka (4-os) i świętorzyska (4-os). Gościliśmy także klubowiczów z Desmomaniax (4-os). Wielkie podziekowania dla Brandoo za zorganizowanie kolejnej imprezy.

Seb, 21.11.10

W niedzielę (25.07.2010) spotkaliśmy się tradycyjnie w Drukarni. Mimo deszczu na spotkanie dotarli Krupin, Il Presidente, El Ninio z Fasolką, Pablo z Magdą (wielki szacun za przybycie z Kielc na moto), Artek z Dorotą oraz (mamy nadzieję, nasz nowy klubowicz) Konrad na SS900. Obejrzeliśmy F1, wypiliśmy kawkę a następnie udaliśmy się do fajnej włoskiej knajpki - "Makaroniarnia" gdzie z głośników leci Laura Pausini, dają dobre włoskie żarcie a w kibelku aż chce się siku, tak pięknie:)))

Il Presidente, 27.07.10

W ostatnią sobotę i niedzielę (10.07-11.07) odbyła się kolejna impreza klubowa w Myślenicach pod Krakowem. Tym razem organizatorem był Artek "italian lover". Przybyli wszyscy stali bywalcy z Krakowa i okolic, Warszawy, Łodzi, Kielc i Starachowic. Powitaliśmy również Mateusza, któremu mamy nadzieję spodobała sie nasza paczka. Na imprezie jak zawsze było dużo jedzenia, picia, muzyki, tańca a także kupa śmiechu. Jak zawsze wybawiliśmy się na maxa. Zdjęcia załączymy wkrótce i czekamy na kolejną taką imprezę w sierpniu.

Il Presidente, 13.07.10

Kolejny meeting klubowy, który odbył się w Olsztynie k. Częstochowy jest już za nami! Tym razem na spotkaniu stawiło się 31 osób. Jak zawsze była świetna zabawa i pomimo słabszego przygotowania kondy- cyjnego części klubowiczów, kilkoro pociągnęło do późna, co zakończyło się porannym bólem głowy i ogólnym osłabieniem.

Miłym zaskoczeniem była dla nas wizyta szefa DUCATI na rynki wschodniej Europy i Bliskiego Wschodu - Luca Pierotti a także przedstawicieli f-my Probike - Alka Dubelskiego i Michała Przeździęka.

Seb, 22.02.2010

Informujemy, że w dniach 20-21 lutego, odbędzie się kolejny meeting klubowy w Olsztynie koło Częstochowy. Koszt uczestnictwa wynosi 170 zł (bez alkoholu). Zapraszamy osoby zainteresowane do odwiedzenie forum klubowego - dział zloty.

Seb, 02.02.2010


15 stycznia odbyło się spotkanie klubowe w Drukarni. Stawili się Presidente, Baca, Artur, Oops, Gosia, Krzysiek, Krupin, CookieMonster, LuC i ja. Ustaliliśmy opłatę za dzierżawy serwera i łącza na nasze forum i stronę www. Informację dostaliście drogą e-maila.

Wciąż dywagujemy nad wysokością tegorocznej składki. Proszę wszystkich zainteresowanych o zajrzenie do działu "sprawy klubowe"

Seb, 20.01.2010

Nasze forum klubowe już działa! Gosia odwaliła kawał roboty... nic nie zniknęło i wygląda na to, że baza danych została pomyślnie przeszczepiona.

W ciągu ubiegłego roku naszą stronę odwiedziło 12 600 gości, z kolei forum, które działa od lipca zanotowało 4797 wizyt.

Seb, 06.01.2010

W sobotę 5 grudnia, odbyło się spotkanie klubowe w restauracji "La Strada" w Krakowie. Zjawiło się 19 osób, a na uwagę zasługuje przyjazd Pablo i Magdy aż z Kielc!

Zbliża się termin wniesienia abonamentu na rok 2010 za naszą domenę i serwer www. Jeden z naszych klubowiczów ma możliwość udostępnienia nam miejsca na serwerze www i prawdopodobnie w przyszłym roku czeka nas "mała rewolucja"...

Seb, 11.12.2009

Już jutro (24.10) spotykamy się w Sandomierzu. Wyjazd grupy z Krakowa o godzinie 10 spod baru Janosik na ul. igołomskiej. Planujemy przybyć do Sandomierza ok. godziny 12. Szczegóły i ustalenia organizacyjne na forum kubowym w temacie zakończenie sezonu. Gosia zapowiada, że przyjedzie na Kawie, więc będzie ryżopęd do zlinczowania.

Seb, 23.10.2009

Najbliższe spotkanie klubowe odbędzie się tym razem w Sandomierzu. Termin to 17 października. Szczegółowe ustalenia na forum kubowym w temacie zakończenie sezonu. Tym razem w planie zwiedzanie Sandomierza a wieczorem ognisko i wspólne "czytanie książek" o historii marki Ducati.

Seb, 10.10.2009


Jest już projekt następcy Multistrady, na razie to tajemnica i jeszcze nie wiadomo jak się będzie nazywać. Presidente na spotkaniu we włoszech już widział projekt i jest oniemiały z wrażenia.
Z niecierpliwością czekamy na oficjalne publikacje.

Seb, 27.09.2009


Pogrzeb Wojtka odbędzie się w Tarnowie w sobotę 26.09. Cmentarz komunalny na ul. Krzyskiej.
Sprawy wyjazdu ustalamy w tym wątku na forum klubowym.

Dowiedzieliśmy się, że rodzina zmarłego Wojtka nie ma nic przeciw przyjazdowi naszego klubu na motocyklach. Trzymajcie się ciepło i uważajcie na czwórce.

Seb, 24.09.09

Rozpoczęło się nadsyłanie i głosowanie w konkursie na orginalne malowanie nowego monstera 696 i 1100. Można już przeglądać pierwsze prace i głosować na wybrane motocykle tutaj. Zmienił się lider zestawienia (18 wrz), teraz prowadzi praca z greckiego klubu DOC Ducati Hellas. Głosowanie będzie trwało do 31 października br.

Seb, 18.09.09

Dzięki Brandoo możemy wyposażyć nasze samochody w ramkę pod tablicę rejestacyjną z nazwą klubu. Zdjęcia były przesyłane do Was e-mailem, ale dodatkowo umieściłem zdjęcie TU. Koszt 2 szt. to 10 zł.
Ramki będą do odbioru na najbliższym spotkaniu, ale jeśli ktoś chce mieć wcześniej proszę o kontakt e-mailem ze mną. Jeśli wszystko się ułoży to za 2 tyg. bedą też w sklepie u Darmanna.

Seb, 18.09.09

Pierwsze fotki z Desmomeetingu w Mszczonowie dostępne są w galerii naszego klubowicza "Galeria Brandoo". Działa także galeria naszego kolegi z Desmomaniax-ów Galeria Balzac'a. Dostępna jest także galeria Frencci'ego pod tajemniczą nazwą Smoczyca.
Zdjęcia z imprezy umieszczono także na portalu Ścigacz.pl.
W sobotę 1 sierpnia odbyło się spotkanie klubowe w Drukarni. Przybyło 7 klubowiczów i 4 gości, więcej szczegółów na forum

Seb, 03.08.09W piątek 24.07.09 planowane jest spotkanie w Drukarni w Krakowie na ul. Nadwiślańskiej. Początek od godziny 18. Być może Presidente tym razem się nie spóźni więcej niż godzinę...

Seb, 22.07.2009W piątek 17.07.09 odbyło się spotkanie klubowe w Drukarni. Przybyło 10 klubowiczów. Krzysiek w końcu pochwalił się S2R-em z kominami Arrow'a. Wśród motocykli klubowiczów szykują się zmiany, jedni chcą sprzedać a inni zmienić na nowsze.
W piątek odbedzie się spotkanie klubowe w Drukarni o godzinie 19. Szczegóły na forum klubowym. Zapraszamy!

Seb, 09.07.2009W weekend 27-28 czerwca odbyło się nasze kolejne spotkanie klubowe. Tym razem w Żarkach Letnisko pod Częstochową. Przyjechały 24 osoby, było 10 motocykli 2x St4, 1x St2, 1x Multistrada, i 6 Monterów. Na uwagę zasługuje przyjazd Radka z ręką w gipsie jako pasażera Edka... Luc ze strachu, że jego piękny Fiat zostanie spalony zrezygnował z przyjazdu na moto i przyturlał się autem z Sebem....

W spotkaniu uczestniczyły również 2 psiaki Monza i Kornel. Zdjęcia w FOTORELACJACH.

Seb, 30.06.2009

W Żarkach ustaliliśmy, że kolejne "duże" spotkanie klubowe będzie miało charakter rajdu. Kierunek - Bieszczady. Termin - sierpień lub wrzesień.

Może do tej pory do pełni sprawności ruchowej powrócą nasi rekonwalescenci: Luc, Radek i Paweł...

Seb, 29.06.2009

UWAGA! W sobotę od 12 w Żarkach będzie dyżurował i witał klubowiczów Il Presidente. Grill planujemy na godzinę 19 +/-1/2h. Spotkanie ma charakter luźny, więc przyjeżdżajcie wtedy kiedy możecie. W hotelu jest kort do tenisa, billard, można wypożyczyć rowery i pojechać nad zalew porajecki (4 km), Można też zwiedzać ruiny zamków na szlaku "Orlich Gniazd"

Podaję Wam stronę www hotelu w kórym bedzie spotkanie. Hotel Kinga Na tej stronie w zakładce Kontakt jest mapka dojazdu i współrzędne GPS hotelu.

Na spotkanie w Żarkach zgłosiły się ostatecznie 24 osoby. Liczymy że będzie ok. 10 motocykli, reszta przyjedzie samochodami. Mamy nadzieję że wpadnie jeszcze ktoś niezapowiedziany.
Z Krakowa o 14 wyjeżdża Łukasz - V-ce z opolskiej, chętni na jazdę grupową mogą się z nim umówić.

Seb, 25.06.2009

Z radością informujemy, że 27/28 czerwca odbedzie się kolejne spotkanie klubowe, tym razem w Żarkach Letnisko pod Częstochową. Zgłosiło się 25 osób + szczeniak rasy wilczastej... Koszt spotkania wynosi 100-130zł/os w zależności od pokoju i obejmuje kolację w plenerze + nocleg ze śniadaniem. Alkohol bedzie płatny ekstra. Jest możliwość wynajęcia garażu na motocykl w cenie ok 10 zł za motocykl.

Warunkiem rezerwacji noclegu i kolacji jest dokonanie wpłaty na konto klubowe do 24.06.09!
Jeśli jest jeszcze ktoś chętny, proszę o kontakt ze mną (zakładka Kontakt-Administrator)

Seb, 22.06.2009

W sobotę 6 czerwca nastąpiło otwarcie nowego salonu Ducati w Krakowie. Ze strony Klubu w otwarciu uczestniczyli Presidente i V-ce President - Darkmann.

Seb, 08.06.2009Organizacja naszego spotkania klubowego nabiera tempa! W środę V-ce President pojedzie sprawdzić miejsca w których urządzimy meeting. Rozesłałem do Was e-maile i proszę o zwrotne, w których potwierdzicie lub zrezygnujecie z udziału w meetingu. Miejsce spotkania to okolice Żarek pod Częstochową.

Seb, 08.06.2009

Ponieważ wystąpiło zamieszanie wokół koszulek, Presidente podjął decyzję, iż pierwsza koszulka jest w opłacie klubowej, a następne płatne. Decyzja została podyktowana poprawą finansów Klubu. Osoby, które nadpłaciły bedą mogły odebrać 2-gą koszulkę.

Seb, 08.06.2009

W związku z planowanym spotkaniem klubowym w ok. Częstochowy rozesłałem w poniedziałek ankietę aby poznać Wasze preferencje. Odezwało się 12 osób i wyniki są takie:

  1. Termin spotkania: 27-28.06.2009
  2. Koszt noclegu i wyżywienia do 100 zł

Po dograniu szczegółów ofert, które otrzymałem, w przyszłym tygodniu pojawią się informacje co do miejsca spotkania. Ze wstępnych danych wynika jednak, że alkohol będzie płatny ekstra, gdyż nie zmieścimy się w 100-ce.

Seb, 04.06.2009

W sobotę 30 maja spotkaliśmy się w Bochni na rynku, zjawili się Presidente, Paweł-749, Artek-S2R i ja. Ponieważ dopisała pogoda polecieliśmy z Artkiem po winklach z Bochni przez Muchówkę i Łapanów do Gdowa, miejscami trasa była niezbyt równa, ale większość prowadzi asfaltami dobrej jakości. Tak, że Atur mógł w pełni wykorzystać przyczepność opon w swoim monsterze, a ja jak zwykle pyr, pyr, pyr...

Seb, 01.06.2009

Na sobotnim spotkaniu ustaliliśmy, że następny meeting odbędzie się w okolicach Częstochowy. Dzisiaj rozesłałem do klubowiczów e-maile z małą ankietą. Proszę o szybką odpowiedź. Jeśli ktoś nie dostał, proszę o kontakt, mój e-mail w zakładce kontakt (administrator)

Seb, 01.06.2009

Projekt graficzny: BRANDOO

Autor: SEB

Konsultacja techniczna: DC